LEKTOŘI

Ing. Martin Petřina, Jednatel, lektor

Po střední škole HFS Retz v Rakousku jsem vystudoval při zaměstnání vysokou školu VUT, obor Podnikové finance a obchod.

Od roku 2001 jsem začal získávat praxi u zahraničních společností, 2 roky v telekomunikacích (u mobilního operátora) na obchodním oddělení pro významné zákazníky. Dalších 7 let jsem byl zaměstnancem u leasingových společností s Německým a Rakouským zázemím, kde jsem měl na starosti financování strojů a investičních celků formou leasingu a úvěru.

V roce 2008 jsem byl součástí přípravy a založení společnosti DAN-EKONOS s.r.o..

Stál jsem u zrodu spousty podnikatelských a investičních záměrů, rád Vám předám své zkušenosti, pomohu Vám vytvořit „reálný“ podnikatelský záměr.

Mám také zkušenosti z přednášení na vysokých školách, kde bývám zván jako host na téma financování leasingem nebo úvěrem.

Ing. Dana Petřinová, Jednatel, lektor

Po absolvování studia na VŠE v Praze začínala moje pracovní kariera na pozici ekonomického náměstka u podniku s hotelovými a restauračními provozy.

Po roce 1992 jsem získávala dlouholetou praxí bohaté zkušenosti ve firemní ekonomice a účetnictví jako finanční ředitelka středně velké společnosti s 300 zaměstnanci v širokém záběru činností včetně hotelových a restauračních služeb, maloobchodu, provozování zdravotního střediska a pořádání kulturních akcí. Další mé kroky směřovaly do zahraniční společnosti zabývající se prodejem těžké dopravní techniky včetně leasingových služeb jako vedoucí účetního oddělení.

Souběžně od roku 1999 jsem začala externě zpracovávat účetnictví jako fyzická osoba pro menší firmy. Následně již v roce 2008 se věnuji především společnosti RETRAIN s.r.o. a DAN-EKONOS s.r.o., kde jsem navázala na dosavadní mnohaletou praxi v oblasti ekonomiky, účetnictví a daní.

 

Ing. Jana Pavlíková

Po studiu na VŠE v Praze jsem začala získávat praxi v ekonomickém úseku v oblastech ekonomických rozborů a dále jako vedoucí informační soustavy.

Od roku 1992 již věnuji vedení účetnictví a daňové evidenci včetně zpracování mezd jako OSVČ. Má praxe zahrnuje průřez mnoha obory od obchodních, výrobních firem, přes společnosti i živnostníky poskytující služby až po neziskové organizace.